Kandydaci - Gmina Wojaszówka

Kandydaci do Sejmiku Województwa (92)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1. BRAJA Zbigniew Jerzy, lat 64. Krosno
2. PILCH Grażyna, lat 54. Brzozów
3. PAŃKO Marek Jan, lat 63. Lesko
4. LACKOSZ Tomasz Roman, lat 48. Jasło
5. RĄPAŁA Natalia Magdalena, lat 29
6. POSADZKI Wacław Marian, lat 69. Krosno
7. KRYNICKA Emilia Maria, lat 21. Sanok
8. DURAŁ Joanna Elżbieta, lat 34. Rogi
9. ZIOMEK Jerzy, lat 64. Jasło
10. WOJNAROWSKI Piotr Marcin, lat 44. Sanok

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. BORCZ Jerzy, lat 63. Krosno
2. KUROWSKA Maria Stanisława, lat 64. Dąbrówka
3. ZAJĄC Wojciech Stanisław, lat 39. Jasło
4. DROZD Adam Tomasz, lat 44. Sanok
5. ŁUKASZYK Dorota, lat 45. Ustrzyki Dolne
6. BRIL Joanna Katarzyna, lat 46. Jedlicze
7. ŚNIEŻEK Adam Walenty, lat 67. Rzeszów
8. BREWCZAK Monika Julita, lat 43. Sanok
9. JAKUBOWICZ Marek, lat 45. Wrocanka
10. POLEK Wiesław, lat 61. Iwonicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1. STADNICKI Robert Stanisław, lat 50 Jasło
2. WOLSKI Hubert Jaromir, lat 41. Krosno
3. ŚWISTAK Józef Tadeusz, lat 49. Gliniczek
4. BOGUSZ Zofia, lat 71. Sanok
5. DRAGUŁA Magdalena Helena, lat 33. Humniska
6. GOMUŁA Damian Henryk, lat 28. Jasło
7. KRZYWIECKA Karina, lat 23. Pakoszówka
8. FORTUNA Michał Marcin, lat 34. Krosno
9. SAMOLEWICZ Joanna Izabela, lat 28. Rzeszów
10. ULIASZ Paweł, lat 32. Krosno

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. SOBIERAJ Dariusz Wojciech, lat 55. Krościenko Wyżne
2. POSPOLITAK Maria Halina, lat 59. Brzozów
3. KOMORNICKI Piotr, lat 66. Iwonicz
4. KULIGA Bogdan Robert, lat 57. Haczów
5. BARAN Bożena Danuta, lat 62. Jedlicze
6. SAWIŃSKI Krzysztof Jan, lat 39. Lesko
7. SKUBISZ Marta Janina, lat 53. Bezmiechowa Dolna
8. WRONA Władysław, lat 78. Brzegi Dolne
9. RAK Zygmunt Mieczysław, lat 55. Siedliska Żmigrodzkie
10. BOREK Grażyna, lat 61. Bażanówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1. HELNARSKI Paweł Andrzej, lat 36. Chorkówka
2. SABAT Joanna Karolina, lat 37. Niebocko
3. STABRYŁA Monika Kinga, lat 22. Sanok
4. ŁĄCKA Agnieszka Halina, lat 47. Jareniówka
5. PASTERCZYK Marta Bernardyna, lat 49. Szczepańcowa
6. HNATYK Piotr Paweł, lat 35. Jurowce
7. KUREK Bogusław Adam, lat 50 Święcany
8. OLENIACZ Jacek Tomasz, lat 44. Górki
9. RAJCHEL Łukasz Kazimierz, lat 26. Iwonicz-Zdrój
10. DYTKO Edyta Dominika, lat 31. Golcowa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1. PIKUL Antoni Stanisław, lat 64. Jasło
2. BLECHARCZYK Wojciech Aleksander, lat 55. Sanok
3. SŁYŚ Stanisław Józef, lat 63. Krosno
4. KAPAŁKA Małgorzata Maria, lat 35. Lesko
5. ŁOKAJ Tadeusz Antoni, lat 72. Iwonicz-Zdrój
6. PACZKOWSKI Piotr Antoni, lat 46. Brzozów
7. BALON Barbara Maria, lat 45. Krosno
8. MRUGAŁA Ewa, lat 41. Sanok
9. FEDOROWICZ Małgorzata Beata, lat 56. Ustrzyki Dolne
10. ZIMA Kazimierz, lat 62. Krosno

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1. RĄCZKA Wojciech Marek, lat 64. Wolica
2. SZLACHTA Danuta, lat 61. Jasło
3. ŻEBRACKI Piotr Józef, lat 32. Glinik Polski
4. KWIATKOWSKA Agnieszka Barbara, lat 30. Jasło
5. GORCZYCA Karol, lat 23. Skołyszyn
6. FARENHOLC-OLESIUK Hanna, lat 55. Lesko
7. GŁAZOWSKA Ewa Janina, lat 46. Ustrzyki Dolne
8. KIEŁBASA Wioleta Teresa, lat 26. Sanok

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1. MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila, lat 44. Sanok
2. ŚWIEC Tadeusz, lat 53. Brelików
3. BOGACZEWICZ Anna, lat 62. Sanok
4. PACIOCH Hubert Piotr, lat 1. Kopytowa
5. CIWONIUK Marzena Mieczysława, lat 42. Ustrzyki Dolne
6. ROSSMANITH Adam Zbigniew, lat 43. Sanok

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1. WITKOWSKI Zdzisław Stanisław, lat 53. Wojtkowa
2. BOREK Wojciech Robert, lat 45. Krosno
3. WIŚNIOWSKA Edyta Maria, lat 43. Krosno
4. TOMCZUK Łukasz Władysław, lat 28. Sanok
5. SZAJNA Szymon, lat 36. Warzyce
6. WOLAN Joanna Jadwiga, lat 30 Rymanów
7. MIŚKO Mateusz Michał, lat 28. Jankowce
8. ADAMCZYK Gabriela Agnieszka, lat 25. Jedlicze

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1. JÓZEFOWICZ Maciej Piotr, lat 34. Krosno
2. KAMIŃSKA Bożena Irena, lat 54. Krosno
3. ROGOWSKI Kazimierz Krzysztof, lat 59. Mytarz
4. SZWED Anna Maria, lat 34. Rzeszów
5. BARGIEŁ Stanisław Andrzej, lat 72. Dukla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. SZNAJDER Lucyna, lat 46. Miejsce Piastowe
2. RADWAŃSKA-FRYDRYCH Magdalena, lat 44. Korczyna
3. STASIAK Barbara Zofia, lat 54. Krosno
4. MAREK Kamil Piotr, lat 31. Kożuchów
5. PĘCAK Piotr Tomasz, lat 30. Boguchwała

Kandydaci do Rady Powiatu Krośnieńskiego

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. KASPRZYK Adolf, lat 52. Kombornia
2. KRYGOWSKI Jan Stanisław, lat 67. Odrzykoń
3. STEFAŃSKA Barbara, lat 65. Ustrobna
4. WOJNAR Tadeusz Ludwik, lat 73. Korczyna
5. PANEK Maria Zofia, lat 54. Łęki Strzyżowskie
6. PELCZAR Renata, lat 49. Korczyna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. DZIUGAN Andrzej Antoni, lat 40. Odrzykoń
2. PELCZAR Marian Kazimierz, lat 63. Korczyna
3. TRYBUS Renata Urszula, lat 50. Kombornia
4. SŁOWIK Barbara Halina, lat 46. Ustrobna
5. WIERDAK Hubert Tomasz, lat 42. Korczyna
6. BANAŚ Krystyna Maria, lat 54. Rzepnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

1. STEFANIK Iwona Agnieszka, lat 44. Przybówka
2. URBANEK Andrzej Marek, lat 34. Korczyna
3. ROGALSKI Jan, lat 58. Korczyna
4. PASIEKA Anna, lat 44. Ustrobna
5. GUZEK Elżbieta, lat 55. Odrzykoń
6. SZMYD Czesław Józef, lat 66. Korczyna

Kandydaci na urząd Wójta (2)

1. STEFAŃSKI Sławomir Jan, lat 38, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY, miejsce zamieszkania: Ustrobna
2. URBANEK Artur, lat 29, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, miejsce zamieszkania: Odrzykoń

Kandydaci do Rady Gminy Wojaszówka (29)

Okręg nr 1

Granice: Wojaszówka

CEBULA Hubert Mateusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOZIK Krystyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 2

Granice: Przybówka

STEFANIK Tadeusz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY
STEC Marcin Andrzej - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA STECA

Okręg nr 3

Granice: Łęki Strzyżowskie: 43, 51, 54, 80 - 82 parzyste, 89 - 91, 93 - 200, 204 - 205, 221 - 223 nieparzyste, 224 - 226 parzyste, 227 - 231, 234 - 235, 239 - 243 nieparzyste, 244 - 248 parzyste, 249 - 254, 256, 259 - 260, 262 - 264, 266 - 268, 270 - 271, 276 - 277, 280, 284 - 290, 292, 295 - 297 nieparzyste, 301 - 303 nieparzyste, 306 - 309, 311, 313 - 314

BACHARA Przemysław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
TYBURSKI Roman - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 4

Granice: Łęki Strzyżowskie: 1 - 42, 44 - 50, 52 - 53, 55 - 79, 81 - 83 nieparzyste, 84 - 86 parzyste, 92, 201 - 203, 206 - 220, 222, 225, 232 - 233, 236 - 238, 240 - 242 parzyste, 245 - 247A nieparzyste, 255 - 257 nieparzyste, 258, 261, 265, 269, 272 - 274, 278 - 279, 282 - 283, 291 - 293 nieparzyste, 294 - 298 parzyste, 299 - 300, 302 - 304 parzyste, 305, 310

WANAT Władysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZAWISZA Jan Antoni - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 5

Granice: Pietrusza Wola i Rzepnik

WÓJCIK Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WINIARSKA Beata Józefa - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 6

Granice: Łączki Jagiellońskie i Wojkówka

ZIĘBA Józef Jan - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 7

Granice: Bajdy

HEJNAR Dorota - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GAJDA Maria Helena - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 8

Granice: Ustrobna: 1 - 8, 10, 13, 18 - 19, 24 - 25, 27 - 28, 30 - 33, 36 - 38, 42 - 44 parzyste, 48 - 48A parzyste, 51, 71, 77 - 78, 81 - 88, 98, 102, 105 - 107 nieparzyste, 108 - 111, 114, 117 - 119, 122 - 127, 129 - 131, 133 - 138, 140, 151 - 153 nieparzyste, 156 - 158, 161, 165 - 167 nieparzyste, 168 - 170, 173 - 184, 192 - 193, 195 - 200, 202 - 208, 210 - 212, 225 - 228, 231 - 232, 237, 240 - 243, 245 - 246, 248 - 250, 253 - 257 nieparzyste, 258 - 259, 262 - 265, 269 - 271 nieparzyste, 272 - 273, 275 - 277 nieparzyste, 280 - 281, 284 - 285, 294 - 296 parzyste, 297 - 299 nieparzyste, 300 - 303, 306 - 308 parzyste, 309 - 311 nieparzyste, 312 - 315, 317, 321 - 322, 324, 327 - 331 nieparzyste, 332, 335 - 339 nieparzyste, 342 - 344

NOWAK Jadwiga Anna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 9

Granice: Ustrobna: 9, 10A - 12, 14 - 17, 20 - 23, 26, 29, 34 - 35, 39 - 41, 43 - 45 nieparzyste, 46 - 47, 49 - 50, 52 - 70, 72 - 76, 79 - 80A, 89 - 97A, 99 - 100A, 103 - 104, 106, 112 - 113, 116, 121, 128, 132, 139 - 141 nieparzyste, 142 - 150, 152 - 154 parzyste, 159 - 160, 162 - 164, 166, 171 - 172, 185 - 191, 194, 201, 209, 213 - 224, 229 - 230, 233 - 236, 238 - 239, 244, 247, 251 - 252, 254 - 256 parzyste, 260 - 261, 266 - 268, 270, 274 - 278 parzyste, 279, 282 - 283, 286 - 293, 295, 298, 304 - 305, 307, 310, 316 - 318 parzyste, 319 - 320, 323 - 325 nieparzyste, 326 - 330 parzyste, 333, 334, 336, 338, 340, 341, 345 - 352

MAZUR Jacek - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 10

Granice: Bratkówka

MATŁOSZ Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SROKA Stanisław Kazimierz - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 11

Granice: Odrzykoń: Graniczna, Gustawa Ehrenberga, Kazimierza Wielkiego, Ks. Józefa Panasia, Młynek, Polna, Rzeki, Sportowa, Średnia, Tadeusza Kościuszki, Wisłocza

JAKUBUS Eugeniusz Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZAŁUCKI Edward Marek - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CZEKAJ Stanisław - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 12

Granice: Odrzykoń: Białobrzeska, Jana Skrzyneckiego, Łęgowa, Marii Konopnickiej, Nadbrzeżna, Prof. Stanisława Cebuli, Turaszowska, Władysława Jagiełły, Zawodzie

BLICHARCZYK Małgorzata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZAJDEL Piotr Józef - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 13

Granice: Odrzykoń: Armii Krajowej, Czarny Potok, Józefa Piłsudskiego, Kręta, Ks. Ernesta Świątka, Piekło, Podlesie, Seweryna Goszczyńskiego, Skalickie, Spokojna

BLICHARCZYK-MARSZAŁEK Katarzyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PELCZAR Angelika Justyna - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 14

Granice: Odrzykoń: Aleksandra Fredry, Bierska, Jana Pawła II, Krośnieńska 2 - 39, 41, Leśna, Poręba, Zapłocie

KRAWIEC Maciej Franciszek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JUCHA Lucyna Halina - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

Okręg nr 15

Granice: Odrzykoń: Klemensa z Moskorzewa, Krośnieńska 40, od 73 do końca, Leszczyny, Łąkowa, Mikołaja Kamienieckiego, Na Strzelca, Podzamcze

MULARCZYK Stanisław Marian - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZUZAK Adam - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BIENIA Stanisław Mikołaj - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - RAZEM DLA GMINY

-----------------------------
INFORMACJA DLA KANDYDATÓW i KOMITETÓW WYBORCZYCH
Na portalu terazKrosno.pl istnieje możliwość zareklamowania się. Oferujemy banery reklamowe, artykuły sponsorowane, wpisy na profilu Facebook oraz transmisje wideo na żywo ze spotkań i prezentacji kandydatów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie reklamy: tel. 664 905 366 / e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------------



źródło: PKW
Copyright © 2013 - 2019 terazKrosno.pl
Projekt oraz realizacja: Multimedia IT